Senioři

 

Jejich šedivé bradičky, pomalejší tempo a neutichající radost ze života. Neodmyslitelná součást smečky, bez které si naši chovatelskou stanici nedokážeme představit.  Pilíře, na kterých je postaven náš chov a tvoří základ rodokmenů dalších generací labradorů.

 


 

Goldie Lady Alison

*3. 5. 2010 

plnochrupá čokoládová fena

DKK – 0/0, DLK A/A

EIC  – carrier, Prcd – Pra – clear

VN1, V1, CAJC, BOJ, 2x R.CAC

OVVR – 226b, nos 4

 

 

Zakladatelka našeho chovu, po které nese jméno celá chovatelská stanice. Dala základ dnes už čtvrté generaci labradorů u nás. Je matkou Bughiry, babičkou Patrishy a prababičkou Zafiry. Odmalička až doposud jedinečná, lehce svéhlavá pohodářka, prostě ta první… v našich srdcích vždy měla a bude mít speciální místečko.

 

 


 

Bughira Golden Vitality

*29. 4. 2013

plnochrupá čokoládová fena

DKK – 0/0, DLK A/A

EIC  – carrier, Prcd – Pra – clear, CNM – clear

R.CAC, 2xVT, KV

OVVR – 232b, nos 4

 

 

Vyrůstala společně se svou maminkou Goldie a Jimmikem, vznikla nerozlučná trojka, která bez sebe po celý život neudělá ani krok. Bughira je typicky temperamentní labrador, tak trochu živelné povahy, ač by se mohlo zdát, že se tyto vlastnosti musí vylučovat, naopak, je velice oddaná a poslušná.

 

 


 

Jimmy od Lužáneckého parku

*13. 12. 2011

plnochrupý čokoládový pes

DKK – 1/1, DLK A/A

EIC  – clear, Prcd – Pra – clear

VN1, CAJC, 2x CAC, R. CAC, 2x VT

OVVR, PZ (r. CACT), SZVP

od malička nej parťáci Jimmy a náš syn

 

V mládí výstavně i pracovně nadějný pejsek. Stal se čekatelem šampiona ČR a SR, složil několik pracovních zkoušek (držitel titulu R.CACT). Později se však ukázalo, že jeho využití v chovu nebude možné. Jimmy je neskutečná povaha, přátelský a hravý, po celý život si zachovává svého mladého ducha. Byl nám velkým učitelem a díky němu jsme získali spoustu cenných zkušeností.

 


 

Kiss Kiss Kiss Little Bubble

*30. 10. 2015

plnochrupá čokoládová fena

DKK – 0/0, DLK A/A

EIC  – carrier, Prcd – Pra – clear, HNPK – clear, CNM – clear

2x VD

OVVR – 216b, nos 4

 

 

Kiss jsme si přivezli po Vánocích v roce 2015 ze Slovenska z chovatelské stanice Little Bubble jako poslední a ten nejhezčí dárek pod stromeček. Počata byla v Nizození v chovatelské stanici Woefdram´s, kde byl tou dobou zapůjčen z Kanady, z chovatelské stanice Madabout´s Lab, její otec.

Její jemnost a láskyplnost ke všemu živému je doplněna tou správnou dávkou labradořího temperamentu.

 

 


 

P. Teje Elza z Českomoravské vysočiny

„Nutela“

*21. 7. 2015

plnochrupá čokoládová fena

DKK – 0/0, DLK A/A

EIC  – clear, Prcd – Pra – clear, HNPK – clear, CNM clear

V1, VT, II. Nejlepší mladá fena výstavy

OVVR – 225b, nos 4

 

 

Nuty k nám přišla trošku nečekaně a neplánovaně coby osmi měsíční puberťačka. Okamžitě si nás získala svou energií a bez problému se začlenila do hierchie naší smečky. Je základem naší druhé rodové větve, je maminkou Charliety a babičkou Verony. Showmanka, která musí být neustále středem pozornosti.