O nás

 Jsme mezinárodně chráněná chovatelská stanice (FCI) čokoládových labradorských retrívrů zaregistrovaná pod názvem Golden Vitality. Štěňátka narozená v naší chovatelské stanici mají průkaz původu. Jsou odchována v zázemí rodinného domu s rozlehlou zahradou, která nabízí dostatek prostoru pro jejich pohyb,  hry a poznávání. Od malička jsou v úzkém kontaktu s ostatními členy naší psí i lidské smečky, což napomáhá procesu jejich socializace. 

 

 

V chovu dbáme na exteriér i typickou labradoří povahu, nejdůležitějším aspektem je pro nás však zdraví. Naše chovné feny mají kromě standartních vyšetření (rentgeny kyčlí, loktů a ramen) také genetické testy na dědičná onemocnění jako je EIC, Prcd-Pra, HNPK, CNM a další.  Znalost výsledků těchto vyšetření využíváme tak, aby naše narozená štěňátka nebyla zmíněnými nemocemi nikdy postižena.

 

 

I když se s co nejsvědomitějším přístupem snažíme věnovat chovatelství, účastníme se výcviků, výstav, zkoušek… to nejpodstatnější pro nás je, že nám jsou naši pejsci denně po boku těmi nejvěrnějšími parťáky a společníky.