12. 5. Sluníčko nám přeje...

Počasí nám přeje a my máme možnost trávit s našimi maličkými krásné chvíle na zahradě. Oba naše vrhy štěňátek jsou v období, kdy není možné si je nezamilovat. Po té, co se prospí a nají, již neúnavně objevují vše kolem sebe a s  každým dalším dnem prozkoumávají nový kousek zahrady. Jejich sourozenecké rvačky jsou promyšlenější a organizovanější, vždy však jen do chvíle než psí máma zakročí. Štěňátka vyhledávají kontakt s lidmi a rádi se po všech těch dobrodružstvích přijdou pomazlit.

 

 

Nové fotografie (vrh D): http://goldenvitality.rajce.idnes.cz/Vrh_D_-_ze_zahrady/

                                            http://goldenvitality.rajce.idnes.cz/Vrh_C_-_ze_zahrady/

 

Nebuďte zklamaní, když na některých fotografiích své štěňátko nenajdete, nebo nejde poznat barva mašličky. Věřte nám, že jsme rádi, když se nám ti malí neposedové podaří zachytit nerozmazaní. Nasávejte štěňěčí atmosféru - brzy se toho svého dočkáte.

 

Dnes si štěňátka pochutnávala na tvarohu z místní Bio farmy a je-li všeobecně známo, že nízkotučné výrobky mnoho nedodají, tak tento tvaroh určitě výživný byl ;-) . A není pochyb o tom, že s nakrájeným banánem chutnal. Mizel obrovskou rychlostí a štěňátka se u kulatých misek dychtivě přetlačovala hlavičkama ve snaze zhltat co nejvíc :-D

 

 

 

Created by ImagineWeb