20. 8. 2022 Naše štěňátka...

 

 

 

Nové videjko, než se nám štěňátka rozutečou do nových domovů ♥♥♥

 

VIDEO ZDE

 

 

 

16. 8. 2022

 

Vrh W + X pózování

 

 

NOVÁ FOTOGALERIE ZDE

 

 

 

 

Máme za sebou velké fotografování. Některá štěňátka pózovala úplně profesionálně, jiná nám svými výrazy dávala jasně najevo, co si o tom všem myslí a další, jako třeba modrý Maxík, skoro ze všech záběrů pro jistotu utekla :-D

 

 

 

 

 

 

 

9. 8. 2022

 

Štěňátka W + X 5. týden

 

Nová FOTOGALERIE z ohrádky

 

 

 

 

Minulý týden byl v naší chovatelské stanici vyčleněn pro návštěvy, a tak jsme se setkali téměř se všemi budoucími rodinami našich 5týdenních štěňátek. A jak už to při návštěvách bývá, seznamovalo se, povídalo se, fotilo se,  mazlilo se se štěňátky - některá se předváděla a jiná si návštěvu dle svého gusta prospala ;-) 

 

 

 

31. 7. 2022

 

Tolik nového u nás...

 

 

Nutelčina štěňátka již opustila porodní bednu a byla přestěhována do prostornější ohrádky. Vrh X je bude brzy následovat. V bdělých chvilkách štěňátek u nás celý dům ožívá. Štěňátka objevují vše kolem sebe, vnímají hračky, které doposud ležely bez povšimnutí, rozpoutávají první štěněcí sourozenecké rvačky - každé kousnutí do ocasu je přeci třeba oplatit :-) a podnikají objevné výpravy do každého možného koutku místnosti. Oba vrhy již papkají příkrmy z misky a vše zapíjejí dávkou maminčina mlíčka.

 

 

 

 

 

 

Pro Vaši živou představu přidáváme nová videa obou vrhů:

 

 

VRH W - MALÍ LUMPÍCI

 

VRH X - NÁVŠTĚVA BEDÝNKY

 

 

Na rajče jsme také přidali první manuály, kde si můžete přečíst základní informace k pořízení štěňátka:

 

Co musíme připravit...        Rádce pro Vaše nákupy

 

 

 

 

23. 7.  2022

 

Patrishina štěňátka...

 

 

FOTOGALERIE vrh X

 

 

Aby to bylo spravedlivé, přikládáme také fotky štěňátek naší Pat. Vzhledem k nedostatku barev mašliček, abychom rozlišili dva vrhy, má fenečka klučíčí modrou mašličku a pejsci žlutou, tyrkysovou, bílou a černou.

 

 

 

 

*Perličkou je, že Patrisha porodila štěňátka v den, kdy slaví narozeniny jejich tatínek Harry 5. 7., dostal tedy ten nej dáreček ;-)

 

 

 

 

21. 7. 2022

 

Naše labradoří miminka už pokoukávají po světě...

 

 

FOTOGALERIE vrh W

 

 

 

 

 

U štěňátek nastávají první velké změny. Všechna štěňátka již mají otevřená očka a  (zatím ještě šilhavými pohledy) pokukují po světě.  Kromě spinkání a papání už pozorujeme také první výpravy napříč porodní bednou, tu a tam se některý odvážlivec pokouší vykouknout ba dokonce i vylézt ven.Vrh W má za sebou první odčervení a stříhání drápků a o víkendu je čeká ochutnávka prvních příkrmů. 

 

 

 

 

 

 

 

15. 7. 2022

Naše maminky se o štěňátka vzorně starají, ty starší dnes mají 13 dní, mladší 10.  Zatímco v bedničce u Pat, je vše ještě takové spinkající, U Nutelky již pozorujeme první vrávorající krůčky, když je potřeba se co nejrychleji dostat k maminčině mlíčku a že je to rychlost ;-)

 

Přikládáme pár nových fotek, bohužel v místnosti u Nuty při fotografování bojujeme se špatným světlem, které je neporovnatelná s místností u Pat, což se projevuje na kvalitě některých fotek.

 

 

FOTOGALERIE VRH W

 

FOTOGALERIE VRH X

 

 

 

 

 

Trochu oříškem pro nás a naše zájemce bude tentokráte vymýšlení jmen pro štěňátka, která budou začínat písmenem W a X.

 

 

 

9. 7. 2022

 

První minigalerie štěňátek na rajčeti:

 

 

NUTELKA - vrh W 

 

PATRISHA - vrh X

 

doplněny informace o rodičích: ŠTĚŇÁTKA

 

 

♥♥♥

 

 

 

Radujeme se z čokoládových nadílek obou našich maminek. Dne 2. 7. 2022 porodila fenka Nutela 9 čokoládových štěňátek (6 pejsků a 3 fenečky) a o pár dní později 5. 7. 2022 fenka Patrisha 5 štěňátek opět s převahou pejsků 4:1. Jsme moc rádi, že oba porody fenečky zvládly přirozeně a doslova hladce bez nutnosti zásahů zvenčí. Maminky odpočívají, nabírají sílu a láskyplně pečují o štěňátka. 

 

 

 

 

Zájemcům o štěňátka se ozveme, co nejdříve, jen co i my nabereme nazpět trochu sil a pár hodin spánku.

 

 

 

 

Created by ImagineWeb