11. 9. 2021 Léto se s námi loučí...

 

U nás mezi horami se pomalu loučíme s teplými dny a tak je nejvyšší čas poohlédnout se a trošku zrekapitulovat uplynulé léto.

 

Skoro celé prázdniny s námi byly štěňátka z vrhu T+U, které jsme vydali do nových domovů v polovině srpna. A aby toho nebylo málo a my se moc nenudili, pustili jsme se do rekonstrukce starých prostor, které rozšíří pohodlí našim seniorům, zároveň vznikne nová herna pro odrostlejší štěňátka.

 

 

 

 

 

 

 

V měsíci srpnu jsme se zúčastnili Klubové výstavy v Horce na Moravě s hojnou účastí našich odchovů. Pat (dcera Bughiry) a Rosie (dcera Nutely) měly svou výstavní premiéru, Phalco (brácha Pat) si stoupl rovnou na stupínky vítězů, s hodnocením Výborná 3 a Aronek (vnouček Goldinky) pak obsadil ve své třídě místo nejlepší se známkou Výborná 1 a titulem Klubového vítěze.

 

Phalco na konci prázdnin zvládl také úspěšně složit OVVR, čímž splnil poslední podmínku chovnosti a brzy bude zapsán mezi krycí pejsky.

 

Santiago (syn Charliety) v necelém roce úspěšně dokončil dvoudenní Bravantický pohár složený z Podzimní zkoušky a Zkoušky z vodních prací a zapsal se tak mezi lovecky upotřebitelné psy.

 

Nesmíme zapomenout na Glorinku (dceru Goldie), která celé léto se svým majitelem docházela do sanatoria v Klimkovicích, kde v rámci canisterapie pomáhala a dělala radost dětem. A protože tahle dvojka je plná energie a doslova k nezastavení, se svými dovednostmi obohacovali hromadu zajímavých letních akcí (myslivecký den, příměstský dětský tábor atd…)

 

Obrovská gratulace úspěšným a aktivním a veliké díky všem, kteří nám zasíláte fotografie a zprávy, i když jste strávili léto třeba jen u rybníka či na houbách ;-)

 

Created by ImagineWeb