19. 2. 2020 Bughira čeká štěňátka...

 

Všechna štěňátka z vrhu "O"  jsou již závazně zarezervována. Pro všechny, na které se nedostalo, máme radostnou novinku. Sonografické vyšetření nám potvrdilo, že se naší Bughirce narodí v polovině března štěňátka. V případě zájmu nás kontaktujte na tel: +420 604 608 834.

 

Více info brzy: ŠTĚŇÁTKA

 

 

 


 

 

SLEVA NA NÁKUP

Pro ty, co již pořizují výbavičku pro své štěňátko, nabízíme možnost využít slíbenou SLEVU 10 % na první nákup u ZOOHIT (podmíněno nákupem přes odkaz). Námi doporučované granule zde jsou za jednu z nejvýhodnějších cen na trhu.

 

 


 

 

26. 2. 2020

 

 

Sedmý týden štěňátek u nás...

 

 

FOTOGALERIE momentky ze zahrady

 

 

 

 

 

Sedmý týden patřil MAMINCE a štěňátkům. Kiss kojí již jen symbolicky, krmení a úklid máme v plné kompetenci my. Kissinka má tedy koněčně dostatek síly i času užít si své maličké bez povinností, věnovat se hrám a radovánkám, být jim průvodkyní při společných chvílích na zahradě. Ta je po všech těch "hurikánech a tornádech" posetá drobnými větvičkami, které jsou pro štěňátka zdrojem nepřeberného množství zábavy - přenášet je, cupovat, ochutnávat, to zabere spoustu času a síly (viz. fotogalerie) :-)

 

 

 

 

 

 

17. 2. 2020

 

NOVÉ FOTOGRAFIE ZDE

 

 

 

 

 

Opravdu rozmanité....asi tak bych popsala dění za posledních 14 dní v naší chovatelské stanici.

 

 Poznali jsme se se všemi budoucími majiteli našich štěňátek, která se z porodní dřevěné bedny přestěhovala do rozměrnější ohrádky... poprvé objevovala zahradu a pocítila velikost prostoru pod  širým nebem... dostala se do rukou profesionální fotografky... spousta dojmů, nových kontaktů a každý večer poznáním unavená spinkající štěňátka. Ve volné chviličce jsme (samozřejmě ve společnosti štěňátek) oslavili 13. narozeniny našeho syna. A ač se to zdá brzy, začínáme se pomalounku připravovat na odchod štěňátek…. 

 

 

 

 

 

 

Finišujeme s výběren jmen na "O" do průkazů původu a pochvalujeme si spolupráci nových rodin.

 

 

 

 

 

 

 

 

4. 2. 2020 

 

NOVÁ FOTOGALERIE

 

 

 

A začíná být veselo... Ze spinkajících kuliček se pomalounku stávají malí lumpíci, kteří se již sebejistě pohybují po bedně a okusují se mezi sebou. Bez problémů si pochutnávají na prvních příkrmech a zdokonalují techniku papání ze společné misky. Rostou nám opravdu před očima a porodní bednu budeme muset brzy vyměnit za větší ohrádku.

 

Štěnátka si přivykají kontaktu s námi, mají za sebou první stříhání drápků, odčervení, česání a spoustu mazlení ;-)

 

 

 

28. 1. 2020

 

 

NOVÉ FOTO ZDE

 

 

 

 

Štěňátka mají za sebou 14 dní a my pozorujeme v bedně první velké změny. Kromě toho, že už všechna otevřela očka, snaží se ve chvílích, kdy nespinkají, o první krůčky. Vydávají také všemožné zvuky, z nichž některé by již mohly být považovány za "štěknutí" nebo spíš takový nácvik na něj :-D

 

 

Nevím, jak to Kissinka s tou svou hromadou štěňátek dělá, ale velikostně jsou si stále velice vyrovnaní. Váha nejmenšího a největšího štěňátka se liší o 100 g, což je opravdu maličko.

 

 

 

 

 

...z včerejší procházky (Nutela, Charlie, Jimmy)...

 

 

 

 

 

 

20. 1. 2020

 

NOVÉ FOTOGRAFIE

 

 

 

 

Nestíháme povolovat mašličky na krku a obáváme se, že bedna bude štěňátkům brzy těsná. Maminka stále plně kojí a štěňátka s plnými bříšky po papkání spokojeně spinkají. Zatím je krmení a spaní vše, co je během celého dne zaměstnává ;-)

 

 

 

 

Návštěvní víkend za štěňátky:  7. - 9. února 2020

- možný i jiný termín, prosíme však, předem si  návštěvu s námi domluvte, nejlépe telefonicky -

 

 

 

 

PRVNÍ MINIGALERIE (ZDE)

 

vrh O

 

 

 

Fenečky: červená, žlutá, oranžová, sv. růžová stužka

Pejsci: námořnická modrá, sv. modrá, tyrkysová, sv. zelená, tm. zelená, fialová, tm. červená

 

 


 

 

Mají krásné datum narození - 11. 1. 2020 a je jich 11 ;-)

 

 

 

 

Nenechte se však zmást jejich počtem... Pokořili sice hranici desítky, ale rozhodně to nejsou žádní drobečci. Všechna štěňátka měla porodní váhy okolo 450g! Kissinka rodila přirozenou cestou, byla po celou dobu porodu klidná, soustředěná a nyní o štěňátka pečuje s tou největší láskou, ona to jinak ani neumí ♥♥♥

 

 

 

 

 

Nyní si všichni dopřáváme trochu klidu a dospáváme probdělé noci, které jsou vždy s porody a prvními dny štěňátek spojeny. Nové fotky jsou v přípravě...

 

 

 

 

 

Created by ImagineWeb