Čekáme čokoládová štěňátka!!!

 

Máme radostnou novinku. Pokud půjde vše, jak má, tak se okolo Velikonoc naší Bughirce narodí čokoládová štěňátka, která budou k odběru na letní prázdniny. Netrpělivě jsme čekali na výsledek sonografického vyšetření, které březost potvrdilo. I když musím říci, že narůstající Bughirčina "žravost" již její mateřství předznamenávala :-)

 

 

 

 

Pro více informací nebo v případě zájmu o štěňátko mne kontaktujte na tel: +420 604 608 834, nebo e-mail: gabriela.hallova@seznam.cz. Více k vrhu brzy přidáme do záložky ŠTĚŇÁTKA.

 

 

 


 

16. 4. 2019 Naše odchovy u Vás doma...

 

 

Fairy Tale Golden Vitality - DKK A/A, DLK 0/0

 

 

 

 

 

Rentgeny na dysplazie kyčelních a loketních kloubů byly zhotoveny ve věku 3 let Taily a to s naprosto čistými výsledky!!! Radujeme se a moc gratulujeme, zároveň držíme pěstičky i v dalších aktivitách. Tailynka se se svými majiteli pod profesionálním vedením věnuje výcviku a brzy je čeká základní zkouška OVVR. Vzhledem k tomu, že je moc šikovná, věřím že nezůstane jen u ní...

 

 

 

 

 

 

Gloria Golden Vitality - úspěšná Nosework zkouška (17. 3. 2019)

 

 

 

 

Další veliká gratulace letí do Soběchleb Glorince a jejímu majiteli p. Zdeňkovi, kteří v březnu úspěšně absolvovali další Nosework zkoušku.  Jejich tempo, s kterým zvládají jeden "čmuchací" seminář za druhým je neuvěřitelné. Dobrá práce, klobouk dolů před Vámi ;-)

 

 

 

 

 

 

Děkujeme však všem majitelům našich odchovů také za běžné "gaučové" a "zahradní" fotografie, které nám nedělají o nic menší radost. Přikládáme novou galerii: ZDE

 

 

 

6. 4. 2019 Národní výstava psů Ostrava


Charlieta Golden Vitality (mezitřída) - výborná 1, CAC

 

Za deštivého počasí Charlietka (18 měsíců) v silné konkurenci 5 fen získala první místo s titulem CAC a stala se čekatelkou šampiona ČR. Máme obrovskou radost a děkujeme rozhodčímu panu P. Řehánkovi za pěkný posudek.

 

 

 

 

 

Created by ImagineWeb