17. 8. 2014 Duodanube Bratislava - Mezinárodní výstava psů

    

     Jimmy od Lužáneckého parku - třída pracovní - Výborný 1, titul CAC

     Bughira Golden Vitality - mezitřída - Výborný 2, titul r. CAC

     Beira on Royal Glade Golden Vitality - Výborný 1, tituly CAC, CACIB, BOS!

 

 

 

 

I když nedělní ráno nezačalo úplně idylicky a cesta na Slovensko byla doprovázena "drobnými" nepříjemnosti - protivný správce na dálničním odpočívadle, nemožnost zaparkovat na přeplněném parkovišti, vyčerpání z předešlého pracovního nasazení ... (jednu chvíli mi dokonce hlavou problesklo, že bych to nejraději otočila a vrátila se domů)... I přesto jsme však  zdárně dorazili na dostihové závodiště Petržalka v Bratislavě, kde se výstava konala. Tam už vládla lepší atmosféra, dobrá organizace, dostatek místa v okolí kruhů, počasí oproti loňským vedrům tak akorát a s každou další známou tváří, které se začaly v blízkosti výstavního kruhu shlukovat se mi zvedala nálada. Rozhodla jsem se, že si tento nedělní výlet již nenechám ničím kazit! Předvést se dorazila se svou majitelkou také Beiruška, kterou jsme od doby, co jako štěňátko odešla z naší chovatelské stanice neviděli a my jsme se na setkání velmi těšili. Vše mohlo začít, naše sestava byla kompletní, pejsci spokojeně odpočívali a vyčkávali v boxech. Labradory posuzoval zahraniční rozhodčí p. Fury Mijo (CRO). Jsem ráda, že jsme se cestou na výstavu neotočili :-))) , jelikož jsme nakonec odcházeli radostně a s krásnými výsledky!

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                    

Sestry Bughira a Beira se vzhledem ke stejnému věku sešly v jedné třídě a protože se obě moc líbily obsadily dvě první pozice. Beiruška pak mezi staršími fenečkami zaslouženě vybojovala další tituly - CACIB a BOS!

 

 

Beira se zúčastnila výstavy i v sobotu a také od kanadské rozhodčí Arndt Barbara odcházela s pěkným posudkem  a hodnocením Výborná 2, titul r. CAC. Moc k výsledkům gratulujeme!!!

Created by ImagineWeb