Čekáme čokoládová štěňátka!!!

 

Více info: ŠTĚŇÁTKA

 

 


 

 

6. 10. 2017 Přípravy na porod naší Nutely

 

Přípravy vrcholí... vše je uklizeno, vydezinfikováno, máme nakoupeny zásoby krmiva (nejen pro Nutelu), nové deky pro štěňátka a doplňujeme poslední nezbytnosti k porodu, který může nastat každým dnem. Nuty je již spokojeně zabydlená v porodně a my jsme ve střehu :-)

 

 

 

 

 

29. 9. 2017 OVVR Veselíčko

 

Naše Kiss Kiss Kiss Little Bubble úspěšně absolvovala zkoušku Ověření vlohových vlastností retrívrů - jedna z podmínek nezbytná pro uchovnění. Děkujeme p. rozhodčí Lence Pokorné za korektní posuzování a celkově příjemnou atmosféru celého odpoledne.

 

 

 

 

 

26. 9. 2017 Nuty se nám začíná pěkně zakulacovat...

 

 

Březost naší Nutely je již rozpoznatelná pouhým okem (47.den). Bříško roste s každým dnem a Nuty si jako správná nastávající maminka dopřává všeho, co k březosti patří...odpočinek, mazlení a hlavně krmení... Apetit jí rozhodně nechybí. Chutná jí všechno, ale jablka jsou mometálně nej... :-)

 

 

 

 

25. 9. 2017 Ranní dovádění na zahradě :-)

 

 

(Kiss + Jimmy + Glorie) 

 

 

 

 

14. 9. 2017 Nutela EIC a Prcd-Pra - clear

 

Dnes nám přišly výsledky genetických testů z laboratoře Vemodia. Naše nastávající maminka Nutela je EIC a Prcd-Pra clear/čistá. Máme obrovskou radost! Štěňátka, která očekáváme ze spojení Bady a Nutela budou tedy automaticky dědit tento čistý genotyp.

 

 

 

 

Nutela se již nyní velice zklidnila, spoustu času tráví "nicneděláním", poléhává, olizuje se a pečuje o sebe. A hlavně, všem kolem sebe dává najevo, že je březí :-)

 

 

 

 

Zároveň bychom chtěli blahopřát Badymu a jeho majiteli (budoucí otec našich štěňátek - vrch CH) k úspěchu z minulého víkendu, kdy na Memoriálu Jaroslava Menšíka (lovecké zkoušky) bodoval po oba dny v 1. ceně a celkově obsadil krásné II. místo.

 

Created by ImagineWeb