23. 2. 2017 Backhome...aby Vaši pejsci našli vždy cestu domů

 

 

Vše je nachystáno a připraveno. Naše čtyřčlenná partička se nám začíná rozcházet do nových domovů.

 

Poslední důležitou nezbytností bylo tento týden čipování...

 

Čip je nezaměnitelná forma označení zvířete a slouží k jeho jednoduché identifikaci. Číslo čipu, který je umístěn doživotně pod kůží se v případě nalezení zatoulaného či odcizeného pejska přečte čtečkou a ta číslo zobrazí na displeji.  Pak již není nic jednoduššího, než číslo čipu dohledat v databázi a zjistit tak majitele zvířete. Čipy Virbac, které používáme k označování našich štěňátek jsou registrovány v databázi Backhome, která eviduje zvířata označená mikročipy všech značek v České republice. Je ale také součástí celosvětové sítě PETMAXX. 

 

K čipům necháváme vystavit Mezinárodní očkovací průkazy, nebo-li PASY, tudíž s Vámi Váš pes může cestovat kdekoli po světe.

 

A právě na tyto pasy máme pro majitele našich štěňátek letos nachystané "vymazlené" obaly (zakázka Hand Made).

 

 

 

 

Až budete potřebovat doplnit krmivo, nebo cokoli jiného, můžete využít 3% slevu na objednávku, kterou nám poskytla jako dárek Dobrá miska (slevový kód:  JRQ5YI6A), slevu mohou využít nejen budoucí majitelé našich štěňátek, majitelé našich odchovů, ale také všichni návštěvníci našich stránek, příznivci a známí... před uplatnění slevového kuponu se však musíte přihlásit.

 

Jako první se vstříc novému životu vydala Goldy ;-)

 

 

 

Created by ImagineWeb