2. 2. 2016 Rádce pro nákupy ...naše doporučení

Všechna naše štěňátka z vrhu G jsou závazně zarezervována - Glenn (Spajk), Grace, Goldy i Gloria již znají své budoucí rodiny, které nyní mají nelehký úkol, a to připravit se na příchod nového člena. Ač máte k dispozici seznam, chápeme, že obzvláště pro prvomajitele pejsků je složité vybrat z dnešní široké nabídky trhu to pravé. Hromadí se nám dotazy typu: a který ten obojek je nejlepší ...a co pelíšek? Krmení...? Rozhodli jsme se tedy pro krátké doporučení, které prošlo našim testovacím týmem 5 labradorů. 

 

 

 

 

U nás se osvědčily tyto plastové pelechy. Vydrží i ostré zoubky štěňátek, jsou v podstatě nezničitelné, omyvatelné a dají se dle potřeby přenášet. U nás je využíváme část roku venku - na terase, či při grilování pod pergolou, v zimě - v případě potřeby umyjeme a stěhujeme do vnitřních prostor. Pelíšek se dá doplnit polštářem na míru (např. POLŠTÁŘ OVÁL), nebo například obyčejnou dekou. Doporučujeme rozměr vel. 10, který poskytne dostatek prostoru i dobře rostlému dospělému labradorovi. Prohlédnout a objednat můžete zde: PLASTOVÁ VANIČKA FERPLAST VEL. 10

 

Co se týče obojků, s oblibou používáme nylonové obojky s umělo-hmotnou sponou. Opět pro jejich snadnou údržbu a velice jednoduché zapínání i pro uvrtěná štěňátka. Dají se pořídit snad ve všech barvách a cenových relacích. Na fotografii náš Jimmy ve věku cca půl roku - obojek má dodnes a to je mu 5 let :-)

 

OBOJEK TONKA 

 

 

Ovšem tento KOŽENÝ S PLASTOVOU SPONOU - můj favorit- bude labíkům taky moc sluší.

 

 

 

A nakonec to nejdůležitější - KRMIVO. My jsme pro naše pejsky a štěňátka zvolili značku Brit Care - obilnou řadu Puppy - Lamb and Rice (info o složení). Máme s tímto krmivem vlastní zkušenost, český výrobek s výborným poměrem mezi kvalitou a cenou. 

 

Co se týče pamlsků, vedou u nás klasické piškoty, ovšem neobejdeme se také bez sušených dobrot. Pro štěňátka především PAŘÁTKY či držťky.

 

Pokud chcete, aby měl Váš pejsek krásnou srst, určitě neprohloupíte, když mu do krmení budete přidávat (obzvláště v době línání) Losový olej.

 

Odzkoušený šampón s norkovým olejem, nejen pro štěňátka: GOTTLIEB.

 

A za absolutní nutnost v době růstu považuji KLOUBNÍ VÝŽIVU a nebo Akce s kulichem zdarma :-).

 

Pro ty z Vás, co zatím nemají zkušenost s objednávkami přes internet, vřele doporučujeme. Internetové obchody mívají výhodnější ceny, často dopravu zdarma u krmiv (viz odkaz výše), či věrnostní programy, kdy Vám při registraci za opakovaný nákup nabídnou milé dárky.

 

Doufáme, že jsme Vás alespoň trochu inspirovali!

 

 

Created by ImagineWeb